ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه

ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه

اگر قصد مهاجرت به کشورهای را دارید که نیاز به اخذ ویزا می‌باشند. بسیاری سفارتخانه‌ها بنا به برخی شرایط جهت اخذ ویزای تحصیلی، کاری و یا گردشگری از متقاضیانی که نیاز به دریافت این خدمات از سفارت کشور مقصد را دارند علاوه بر ترجمه مدارک هویتی دیگر نیاز به ترجمه گواهی عدم سوءپیشینه را خواهند داشت. این مدارک هویتی تنها توسط مترجمان رسمی قابل انجام است.

صدور گواهی عدم سوء پیشینه

اگر می‌خواهید با روند دریافت این گواهی در کشور آشنا شوید بایستی بدانید دریافت این مدرک فرایند سخت و پیچیده‌ای ندارد. گواهی عدم سوء پیشینه برای تمامی افرادی که قصد دارند برای ارائه آن به یک شرکت و یا سازمان جهت انجام کار و یا هر اهداف دیگری بنابه ‌درخواست متقاضی از طریق پیشخوان دولت صادر می‌شود. هنگام درخواست صدور گواهی عدم سوء پیشینه افراد بایستی مدارک مختلفی از جمله: اصل شناسنامه، اصل کارت ملی، یک قطعه عکس، آدرس کامل پستی، تکمیل فرم

بهتر است این نکته را بدانید شما می‌توانید برای صدور درخواست گواهی عدم سوء پیشینه چند نسخه را از دفتر پیشخوان دولت طلب کنید که می‌توانید هم‌ زمان 2 نسخه و یا بیشتر را با مبالغ اضافی درخواست نمایید. اما برای افرادی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند و به هر دلیلی نیاز به صدور گواهی سوء پیشینه دارند بایستی مراحل مختلفی را دنبال کنند.

این افراد ابتدا بایستی در سامانه میخک ثبت‌نام نموده و پس از تکمیل مدارک موردنیاز با در اختیار داشتن کد رهگیری به مرکز معرفی شده جهت انجام فرایند انگشت‌نگاری مراجعه نماید و پس از این مراحل می‌تواند به پلیس بین‌الملل ناجا مراجعه و مدارک را برای آنها ارسال نماید. لازم به ذکر است این گواهی به‌صورت انگلیسی ارائه می‌شود. ذکر این نکته ضروری است گواهی عدم سوء پیشینه به دلیل مسائل امنیتی به‌هیچ‌وجه اینترنتی صادر نمی‌گردد.

ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه در دارالترجمه

افرادی که نیاز به ترجمه قانونی و رسمی این گواهی دارند لازم به ذکر است بدانند هیچ‌گونه پیچیدگی و تشریفات خاصی برای انجام ترجمه‌های رسمی مدارک هویتی از جمله عدم سوءپیشینه وجود ندارد. مترجمان رسمی می‌تواند تنها از روی اصل مدارک اقدام به ترجمه‌های رسمی نمایند. لازم به ذکر است درصورتی‌که از اعتبار اصلی این گواهی نگذشته باشد روند اخذ تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیز توسط دارالترجمه رسمی انجام می‌گردد.

اعتبار ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه

اگر منظور اعتبار گواهی عدم سوءپیشینه قبل از ترجمه باشد لازم به ذکر است بدانیم اعتبار این گواهی قبل از ترجمه حدود 3 ماه است به این معنی که از حدود 4 ماه و یا بیشتر از صدور اولیه آن گذشته باشد قابلیت ترجمه قانونی و رسمی پیدا نخواهد کرد.
اما زمانی که این مدارک به‌صورت رسمی ازروی اصل ترجمه شد حدود 6 ماه از ابتدای فرایند ترجمه توسط مترجم رسمی زمان انقضا خواهد داشت

دارالترجمه هزاره سوم
آماده ارائه کلیه خدمات ترجمه در کوتاه ترین زمان
۱- ترجمه رسمی به کلیه زبان های زنده دنیا.انگلیسی/ترکی /آلمانی/عربی/ایتالیایی/فرانسوی/اسپانیایی و….
۲- ترجمه رسمی کلیه مدارک هویتی و تحصیلی
۳-اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه
۴-اخذ تاییدیه کلیه سفارت ها
۵-ارسال و دریافت رایگان مدارک
۶-ترجمه آنلاین از طریق واتساپ
تماس شعب:
پونک:
02144442131

واتساپ پونک
wa.me/989388959590
سعادت آباد:
02122136326

واتساپ سعادت آباد
wa.me/989054844824
انقلاب:
02122882330

واتساپ انقلاب
wa.me/989054844828
میرداماد:
02122882330

واتساپ میرداماد
wa.me/989022232572
ادرس سایت:
https://hezareh3.com
.