کشور ترکیه

ترجمه رسمی زبان ترکی - استامبولی

دارالترجمه رسمی ترکی هزاره سوم  با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص از مترجمان رسمی زبان ترکی استانبولی و کارشناسان و متخصصان امور مهاجرت تمام تلاش خود را برای تسهیل روند اخذ ویزا و مهاجرت هم میهنان عزیز به عمل می آورد.

لازم به ذکر است دارالترجمه رسمی ترکی هزاره سوم با سابقه درخشان به عنوان دفتر مرکزی مترجمان قوه قضاییه ایران خدمات ترجمه رسمی مدارک به زبان ترکی استانبولی را به صورت مستقیم و بدون واسطه با بهترین کیفیت و دقت و مناسبت ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد.

هم چنین لازم به ذکر است تعداد مترجمین رسمی زبان ترکی استانبولی در کشور محدود است و همین امر مدیریت دارالترجمه رسمی هزاره سوم را بر آن داشته است تا با گردآوری گروهی زبده از مترجمان خلا ناشی از این امر را پر کرده و خدماتی با کیفیت بالا به هم میهنان و مشتریان گرانقدر دارالترجمه رسمی هزاره سوم ارائه نماید.

در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص این امکان را به ما داده است تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را با ارائه کاری دقیق و بی عیب و نقص در سریع ترین زمان ممکن به دست آوریم که این بزرگ ترین افتخار دارالترجمه رسمی ترکی هزاره سوم محسوب   می شود.

خدمات دارالترجمه رسمی ترکی  هزاره سوم : ، ترجمه رسمی مدارک ترکی استانبولی فوری، ترجمه رسمی فوری، دارالترجمه رسمی تهران دارالترجمه هزاره سوم.

(صفر تا صد تحصیل در ترکیه)

تحصیل در ترکیه و تمام اطلاعاتی که شما عزیزان نیاز دارید، در این مقاله مورد بررسی و مطالعه قرار می گیرد. برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور ترکیه را دارند، مطالعه و بررسی دقیق شرایط و امکانات کشور ترکیه می تواند تصمیم گیری را برای افراد متقاضی آسان تر نماید.
در سال های اخیر افراد زیادی خواهان تحصیل در کشور ترکیه بوده اند و مهاجرت های تحصیلی فراوانی در این خصوص صورت گرفته است. از این رو متقاضیان تحصیل در ترکیه، نیاز به بررسی تمام جوانب تحصیل در ترکیه را دارند که در این راه ممکن است سوالات بسیاری از این قبیل ذهن افراد را به خود مشغول نماید.و همچنین سوالات دیگری که پاسخ تمام آنها را می توانید در این مقاله مطالعه فرمایید. این مطلب توسط مشاورین متخصص تهیه و تالیف شده است. اگر قصد مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل را دارید، بهتر است مطالعه دقیق‌تری در این زمینه داشته باشید راه پیچیدگی های خاصی دارد که نیاز به بررسی جزئیات آن است.

 

 

تحصیل در ترکیه و شرایط عمومی آن :

کشور ترکیه دارای موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی است زیرا بین دو قاره آسیا و اروپا واقع شده است. ترکیه با کشورهای بسیاری از جمله ایران، عراق، سوریه، یونان، قبرس، بلغارستان، نخجوان آذربایجان، ارمنستان و گرجستان همسایه است و از شمال با دریای سیاه و در جنوب غربی با دریای مدیترانه در بر گرفته شده است و همین عامل سبب شده است که اقتصاد ترکیه بر پایه تجارت از طریق دریا و کشتیرانی باشد و این از عوامل تأثیر گذار در رونق این کشور محسوب می گردد.ترکیه از نظر اقتصادی در جایگاه بیستم جهان قرار دارد و از جمله کشورهایی است که از لحاظ اقتصادی همچنان رو به رشد است. زبان رسمی این کشور ترکی است و مردم در کشور ترکیه به زبان رسمی ترکی صحبت می کنند اما زبان های ارمنی و کردی نیز در این کشور وجود دارد.  افرادی که به زبان ترکی استانبولی تسلط داشته باشند می توانند بهتر مراودات و نیازهای روزانه خود را برطرف نمایند. واحد پول ترکیه لیر و دین رسمی ترکیه نیز اسلام است.

"در کشور ترکیه در کلیه رشته ها امکان دریافت بورسیه از سازمان ها و موسسه های آموزش آمریکایی و اروپایی امکان پذیر است. دانشگاه های ترکیه بسیار معتبر هستند و معمولا با دانشگاه های معتبر جهانی مرتبط هستند. مثلا دانشگاه حاجت تپه ترکیه به طور مستقیم با دانشگاه هاروارد آمریکا مرتبط است و سیستم آموزشی دانشگاه های ترکیه کاملا بر اساس استانداردهای سیستم آموزشی آمریکاست که دروس را به صورت ترمی واحدی ارائه می کنند".

شرایط تحصیل در مدارس کشور ترکیه :

تحصیل در کشور ترکیه در مدارس از 6 سالگی آغاز می شود در کشور ترکیه تحصیل در مدارس خصوصی و دولتی انجام می شود که تحصیل رایگان در ترکیه در مدارس دولتی انجام می شود و در مدارس خصوصی با توجه به مقطع تحصیلی نیازمند پرداخت شهریه خواهید بود.
زبان تدریس در مدارس ترکیه معمولا ترکی است و زبان دوم انگلیسی که از سال چهارم دبستان آموزش آن آغاز می شود، اما در برخی از مدارس خصوصی ترکیه دو زبان را به صورت همزمان تدریس می کنند. مقطع ابتدایی در مدارس ترکیه 4 سال زمان می برد و مقطع راهنمایی و دبیرستان نیز 4 ساله می باشد. دبیرستان های ترکیه آناتولی و دولتی است که در دبیرستان های دولتی آموزش به صورت استاندارد و در دبیرستان های آناتولی ترکیه تدریس به زبان های خارجی انجام می شود. پس از اتمام تحصیل در دبیرستان های ترکیه امتحانات جامعی برگزار می شود که دانش آموزان در صورت قبولی در امتحانات و کسب نمره قبولی می توانند به دانشگاه بروند.لازم به ذکر است نمرات دانش آموزان در امتحانات جامع در رشته تحصیلی آنها در دانشگاه موثر است یعنی کسانی که در دروس ترکی استانبولی و ریاضی نمره بیشتری دریافت کنند، می توانند در رشته های روابط بین الملل و حقوق، آموزش، مدیریت بازرگانی، اقتصاد، روانشناسی در دانشگاه ها تحصیل کنند همچنین کسانی که در دروس علوم نمره بیشتری دریافت کنند می توانند برای تحصیل در رشته های کامپیوتر، پزشکی، مهندسی و اقدامات لازم را انجام دهند.یکی از شرایط لازم جهت پذیرش در دانشگاه های کشور ترکیه برای تحصیل در ترکیه ارائه مدرک دبیرستان و اخذ نمره قبولی در آزمون ورودی دانشگاه هاست. آزمون ورودی هر دانشگاه به صورت جداگانه برگزار می شود و بدون شرایط سنی است و دواطلبان با هر سنی با ارائه مدرک دیپلم دبیرستان می توانند در این آزمون شرکت کنند. شرایط تحصیل در ترکیه علاوه بر ارائه فرصت های آموزشی در مقیاس بین المللی و همچنین دانش و تجربه فراوان، بورس تحصیلی را نیز برای دانشجویان برجسته بین المللی از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه های معتبر خود ارائه می دهد.

تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه :

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی زمانی برای متقاضیان میسر است که مدرک دیپلم 12 ساله را در دست داشته باشند تا بتوانند در آزمون های ورودی دانشگاه ها شرکت نمایند. تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه های کشور ترکیه معمولا 4 سال زمان می برد اما در برخی از رشته ها همانند تحصیل پزشکی در ترکیه 6 سال به طول می انجامد. امتحان ورودی دانشگاه ها به زبان ترکی آزمون یوس (YOS) و جهت کورس های انگلیسی آزمون SAT می باشد. تحصیل در دانشگاه های دولتی عموما به زبان ترکی می باشد.

شرایط پذیرش در هر یک از رشته‌ها نیز ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد

برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی در دانشگاه های ترکیه به مدارکی نیاز است که شامل موارد زیر می شود:

 1. فرم درخواست پذیرش
 2. دیپلم دبیرستان یا مدرکی که نشان دهنده فارغ ‌التحصیل از مدرسه باشد
 3. سوابق تحصیلی
 4. نمره آزمون مورد نیازدانشگاه مورد نظر (زبان ترکی یا زبان انگلیسی)
 5. پرداخت هزینه درخواست
 6. شرکت در آزمون‌ های ورودی به دانشگاه‌ های ترکیه

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ترکیه :

در کشور ترکیه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون همانند مقطع کارشناسی انجام نمی شود و هر دانشگاه به صورت مجزا امتحانات ورودی خود را جهت پذیرش دانشجویان برگزار می کند. دانشجویان برای ورود به دانشگاه های ترکیه در برخی از رشته ها به مدرک بین المللی GRE نیاز خواهند داشت. الزام داشتن این مدرک را دانشگاه مورد نظر تعیین خواهد کرد.

دانشگاه های ترکیه دوبار در سال رشته هایی که پذیرش دانشجو دارند همراه با ظرفیت پذیرش اعلام می نماید و دانشجویان باید در رشته مورد نظر خود ثبت نام کرده و در امتحانات مربوطه شرکت کنند. تحصیل در کشور ترکیه در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های کشور ترکیه، دو سال زمان می برد . دانشجویان در این  مقطع باید در نیمی از دوره تحصیلی خود 20 تا 30 واحد درسی را گذرانده و نیمه دیگر را صرف تحقیق روی پایان نامه و تحویل پایان نامه خود نمایند

تحصیل در ترکیه در رشته های مختلف در مقطع کارشناسی ارشد امکان پذیر است. در این مقطع دانشجویان می توانند به زبان ترکی و انگلیسی به تحصیل بپردازند، اما تحصیل به زبان ترکی، برای دانشجویان هزینه بسیار کم تری دارد به طوری که در دانشگاه هایی که به زبان ترکی در مقطع کارشناسی ارشد تدریس می شود،

برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های ترکیه به مدارکی نیاز است که شامل موارد زیر می شود

 1. فرم درخواست پذیرش
 2. ارائه مدرک کارشناسی و ریز نمرات
 3. انگیزه نامه
 4. نامه معتبر از اساتید
 5. ارائه سوابق تحصیلی
 6. ارائه نمرات مورد تأیید در برخی از آزمون‌ها مثل GRE یا GMAT برای پذیرش در برخی از رشته ها
 7. ارائه نمره قبولی در آزمون زبان تافل یا آزمونی که دانشگاه در بدو ورود، قبولی در آن را لازم می‌داند
 8. شرکت در امتحانات کتبی و یا مصاحبه دانشگاه.

تحصیل در مقطع دکتری در ترکیه :

هرچه مقطع تحصیلی بالاتر می رود، انتظار می رود دانشجویان دانش و توانایی علمی بالاتری نیز داشته باشند. از این رو دانشگاه های ترکیه نیز همانند دیگر کشورها به افرادی پذیرش تحصیلی می دهند که دارای مقالات  ISI باشند و سطح دانش زبان آنها معادل مدرک زبان انگلیسی در حد آیلتس 5/6 به بالا باشد. علاوه بر این دانشجویان برای پذیرش در دانشگاه های ترکیه به یک نامه تایید از یک استاد راهنما نیاز دارند.

طول دوره تحصیل در مقطع دکتری بسته به رشته مورد نظر دانشجویان عموما بین  4 تا 5 سال به طول می انجامد که در 2 سال اول به صورت حضوری در کلاس ها حاضر می شوند و 2 سال آخر را بیشتر به صورت عملی کارهای تحقیقاتی و عملی انجام می دهند و بر روی موضوع پایان نامه خود کار خواهند کرد.

برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری در دانشگاه های ترکیه به مدارکی نیاز است که شامل موارد زیر می شود

 • فرم درخواست پذیرش
 • مدرک کارشناسی ارشد و ریز نمرات
 • انگیزه نامه
 • ارائه  CV قدرتمند
 • نامه معتبر از اساتید و تأییدیه آنها
 • ارائه سوابق تحصیلی
 • ارائه نمرات مورد تأیید در برخی از آزمون‌ ها مثل GRE یا GMAT برای پذیرش در برخی از رشته‌ ها
 • نمره قبولی در آزمون های زبان مورد نیاز دانشگاه (عموماً مدرک زبان انگلیسی در حد آیلتس 5/6 به بالا
 • شرکت در مصاحبه دانشگاه

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در ترکیه

دانشگاه کوک  Koc University

دانشگاه حاجت تپه  Hacettepe University

دانشگاه آنکارا  Ankara University

دانشگاه استانبول  Istanbul University

دانشگاه اژه  Ege University

دانشگاه آتاتورک  Ataturk University

تحصیل در ترکیه به همراه بورسیه تحصیلی :

دانشگاه ها برای تحصیل در ترکیه پذیرای دانشجویان بین المللی سراسر دنیا هستند. بورسیه تحصیلی کشور ترکیه غیر قابل برگشت است و تنها برای دانشجویان بین المللی در سطح تحصیلات عالیه و تکمیلی ارائه می شود کشور ترکیه هر سال به متقاضیان بین الملل تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ظرفیت مجزایی را طی برنامه ترکیه بورسلاری اختصاص می دهد. که از مزایای آن علاوه بر معافیت از شهریه دانشگاه، بیمه درمانی و خوابگاه نیز  ارائه می شود.

اخذ بورسیه تحصیلی در ترکیه برای دانشجویانی مقدور می باشد که از رزومه علمی بسیار خوبی برخوردار باشند. عموما بورسیه تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به دانشجویان اعطا می شود که البته در مقطع کارشناسی ارشد با شرایط خیلی خاصی دریافت بورسیه تحصیلی امکان پذیر است. افراد واجد شرایط می توانند جهت اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه اقدام نمایند که شرایط زیر را دارا باشند.

 1. دانشجو باید دارای پروپوزال قوی از نظر محتوایی باشد
 2. ریز نمرات و معدل بالا
 3. مدرک تحصیلی معتبر از دانشگاه های معتبر
 4. مدرک زبان آیلتس در حد نمره 7 و برای دانشگاه های دولتی ترکیه نیاز به نمره قابل قبول در آزمون yos می باشد
 5. داشتن مقالات ISI به صورت ژورنالی و به چاپ رسیده باشد
 6. نامه تأییدیه از استاد راهنمایی که دانشجو را به عنوان یک دانشجوی ممتاز قبول کرده، باشد

در صورت داشتن این مدارک است که دانشگاه های مختلف در این کشور می توانند با بررسی شرایط متقاضی، بورسیه های مختلفی را به دانشجویان اعطا کنند. در هنگام مهاجرت تحصیلی به ترکیه و اخذ بورسیه، برخی از بورسیه ها ممکن است که تمام هزینه های تحصیل دانشجو در ترکیه را پوشش دهند و برخی از بورسیه ها نیز ممکن است بخشی از هزینه های تحصیلی را ساپورت نماید.

شرایط سنی لازم برای ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه :

جهت پذیرش د ر مقطع لیسانس و پزشکی، شخص متقاضی باید کمتر از 21 سال سن داشته باشد

جهت پذیرش در مقطع فوق لیسانس، لازم است شخص متقاضی کمتر از 30 سال سن داشته باشد

جهت پذیرش در مقطع دکتری، لازم است شخص متقاضی کمتر از 35 سال سن داشته باشد

 

حداقل نمره لازم جهت پذیرش ثبت نام بورسیه ترکیه :

پذیرش در مقطع لیسانس حداقل معدل 14 از 20 یا 70 از 100 لازم است.

جهت پذیرش در مقطع فوق لیسانس حداقل معدل 15 از 20 یا 75 از 100 لازم است.

جهت پذیرش در مقطع دکتری حداقل معدل 15 از 20 یا 75 از 100 لازم است.

جهت پذیرش در رشته های پزشکی (پزشکی, دندانپزشکی و داروسازی ) حداقل معدل 18 از 20 یا 90 از 100 لازم است. متقاضیان محترم توجه داشته باشند که با سن مناسب و حداقل معدل درخواستی لزوما بورسیه به آن ها تعلق نمی گیرد صرفا شانس اخذ بورسیه بیشتر می شود.

هزینه زندگی در ترکیه :

یکی از مسائل مهمی که دانشجویان قبل از اقدام به مهاجرت تحصیلی خود به کشور ترکیه باید به آن توجه کنند هزینه های زندگی در این کشور است. هزینه های ماهیانه یک فرد در حدود 3000TL  لیر ترکیه تخمین زده شده است. اما این هزینه ها می تواند با در نظر گرفتن امکاناتی که برای دانشجویان در نظر گرفته می شود به خصوص در دانشگاه های دولتی، می تواند بسیار کم تر شود.برخی از دانشگاه های ترکیه دارای خوابگاه هستند که هزینه های آنها مقداری کم تر از خوابگاه های دیگر است و دانشجویان بین المللی نیز می توانند از این خوابگاه ها استفاده کنند. همچنین برخی ازخوابگاه های دانشگاه های ترکیه برای دانشجویان خود کوپن های غذا تعبیه کرده اند که کیفیت خوبی نیز دارد. به طور کلی در جدول زیر می توانید لیست ریز قیمت های مواد غذایی، کالا، مسکن و برخی خدمات در ترکیه را به صورت کلی مشاهده کنید:

بررسی ویزای همراه ترکیه :

دانشجویانی که متاهل هستند و می خواهند خانواده خود را ضمن تحصیل در کشور ترکیه در کنار خود داشته باشند، می توانند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود درخواست ویزای همراه نمایند. اما لازم به ذکر است که اجازه اقامت برای همراهان به مدت محدودی امکان پذیر است و حداکثر به مدت 24 ماه اعتبار دارد. اگرچه قابل تمدید نیز می باشد. به صورتی که دانشجو تا زمانی که درحال تحصیل باشد و ویزای تحصیلی داشته باشد، ویزای همراه برای خانواده‌ او نیز قابل تمدید می باشد.

دانشجویان متاهل برای دریافت ویزای همراه برای خانواده خود باید شرایط مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی خانواده خود را داشته باشند و مدرکی که اثبات کند که فرد درآمد منظم و کافی جهت پرداخت هزینه ها در مدت اقامت در ترکیه را برای همراهان خود دارد. همچنین فرد متقاضی باید برای تمام اعضای خانواده خود بیمه درمانی معتبری را فراهم نماید.

 

 

 

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی در ترکیه :

متقاضیان تحصیل در ترکیه پس از دریافت نامه پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر خود، باید با ارائه مدارک مورد نیاز سفارت کشور ترکیه، اقدام به درخواست ویزای تحصیلی نمایند. از این رو دانشجویان باید مدارک زیر را برای ارائه به سفارت ترکیه آماده نمایند:

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه دو قطعه عکس 3×4
 • ارائه نامه پذیرش دانشگاه مورد نظر در ترکیه
 • ارائه بیمه نامه دانشجویی شخص متقاضی تحصیل در ترکیه
 • ارائه مدارکی مبنی بر تمکن مالی دانشجو برای مدت زمانی که در ترکیه مشغول به تحصیل است
 • پرداخت هزینه ویزای تحصیلی ترکیه
 • ارائه مدرکی که مبنی بر عدم سوء سابقه کیفری دانشجو است
 • ارائه مدارک پزشکی دانشجو مبنی بر سلامت وی

لازم به ذکر است که تمام مدارک باید به زبان رسمی ترکی ترجمه شوند. دانشجویان پس از دریافت ویزای تحصیلی و ورود به کشور ترکیه، ویزای اقامت دانشجویی خود را دریافت می کنند. همچنین دانشجویان در صورت تمام شدن مدت اعتبار اقامت خود باید ظرف مدت 60 روز قبل از پایان یافتن مدت اعتبار، جهت تمدید اقامت خود اقدام نمایند.

وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

متقاضیان تحصیل در ترکیه پس از پایان تحصیلات خود می توانند با داشتن شرایط خاصی در این کشور بمانند و اقامت خود را در این کشور کسب نمایند.
دانشجویان تحصیلات عالی اجازه کار در این کشور را به مدت 20 ساعت در هفته به صورت پاره وقت دارند که با وجود آن، دانشجویان می توانند با کارهای پاره وقت در این کشور به زبان ترکی تسلط پیدا کنند و تجربه کاری خود را زیاد نمایند.
از این رو فرصت مناسبی پیدا می کنند که بعد از پایان یافتن تحصیلات خود، شغل مناسبی پیدا کرده و قرارداد کاری مناسبی دریافت نمایند.
دانشجویان بین المللی پس از فارغ التحصیلی می توانند به مدت یک سال، برای یافتن کار و عقد قرارداد با یک کارفرمای ترک، اقامتشان را تمدید کنند. در این بین متقاضیان حتما باید مجوز کار نیز داشته باشند تا بتوانند به صورت قانونی در این کشور کار کنند.

افرادی که به زبان ترکی تسلط داشته باشند، شانس بیشتری در پیدا کردن شغل مورد نظر خود دارند. طبق قانون، کارفرمایان ترکی باید افراد مقیم در ترکیه را استخدام کنند. در صورت فقدان نیروی کار می توانند برای مهاجرین دعوتنامه ی کاری ارسال کنند.
چنانچه متقاضیان بتوانند موفق به دریافت پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمای ترک شوند، می توانند ویزای اقامت تحصیلی خود را به ویزای اقامت کاری ترکیه تبدیل نمایند.
در ابتدا یک ویزای کار موقت برای متقاضی صادر می شود و در صورت تمدید قرار داد به مدت 5 سال اقامت کاری آنها تمدید می شود. در صورتی که متقاضیان در این کشور به مدت 8 سال کار کنند، می توانند اقامت دائم کشور ترکیه را کسب نمایند.

سخن پایانی

تحصیل در ترکیه صفر تا صد با تمام جزئیات آن در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. در صورتی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور ترکیه را دارید، می توانید با توجه به شرایط خود اقدام به پذیرش از دانشگاه های این کشور نمایید.
از آنجایی که مهاجرت تحصیلی در سال های اخیر مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است، لذا بر آن شدیم تا پیرامون مسائل مهم راجع به تحصیل در ترکیه صفر تا صد برای اتباع خارجی مطالب را مورد مطالعه و بررسی قرار دهیم تا راهنمای شما مخاطبان همیشگی ما باشد.

تحصیل در مقطع مدارس، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، شرایط دریافت بورسیه های تحصیلی، آزمون های ورودی مورد نیاز دانشگاه ها، هزینه های تحصیل و زندگی در ترکیه، دانشگاه های برتر ترکیه، مزیت های تحصیل در ترکیه، و ترجمه مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت ترکیه و ویزای همراه و اخذ اقامت در کشور ترکیه از جمله مواردی است که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت که دارالترجمه هزاره سوم میتواند برای شما انجام دهد.

دارالترجمه هزاره سوم
اماده ارائه کلیه خدمات ترجمه در کوتاه ترین زمان
۱- ترجمه رسمی به کلیه زبان های زنده دنیا.انگلیسی/ترکی /آلمانی/عربی/ایتالیایی/فرانسوی/اسپانیایی و….
۲- ترجمه رسمی کلیه مدارک هویتی و تحصیلی
۳-اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه
۴-اخذ تاییدیه کلیه سفارت ها
۵-ارسال و دریافت رایگان مدارک
۶-ترجمه آنلاین از طریق واتساپ
☎️ تماس شعب:
پونک:
02144442131
واتساپ پونک
wa.me/989388959590
سعادت آباد:
02122136326
واتساپ سعادت آباد
wa.me/989054844824
انقلاب:
02122882330
واتساپ انقلاب
wa.me/989054844828
میرداماد:
02122882330
واتساپ میرداماد
wa.me/989022232572
ادرس سایت:
https://hezareh3.com

 

 

 

 

PABECkXs گفت:
GUNHxQAtrbTofSmI
TQahsLBuKO گفت:
uvatmwNIFfo
vdniNlmzFyB گفت:
WnykrUQAiml
oREPKZTuzcC گفت:
eGOyUYnqdEjIrVg
Smith گفت: