ترجمه عربی

 

 

 

دفتر ترجمه رسمی 647  که اکثرا آن را با نام «دارالترجمه هزاره سوم» می‌شناسند یکی از قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین دفاتر ترجمه رسمی کشور و شاید تنها دارالترجمه‌ای است که ترجمه رسمی را به 8 زبان انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی، روسی، ترکی‌استانبولی، عربی و ترکی آذری با مترجمین رسمی خود و بدون واسطه به انجام می‌رساند.

دارالترجمه رسمی هزاره سوم آمادگی دارد تا مدارک تحصیلی، مهاجرتی، شخصی، اسناد ملکی، احکام دادگاه‌ها و مدارک شرکتی شما را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت و مطابق استانداردهای سفارت ترجمه رسمی نماید. این خدمات نه فقط برای ساکنین شهر تهران، بلکه برای تمامی شهرهای کشور به سادگی از طریق ثبت سفارش غیرحضوری فراهم شده است .

دارالترجمه رسمی عربی هزاره سوم

اگر شما هم یکی از بسیار اشخاصی هستید که برای گردش، زیارت، تحصیل و یا کار و تجارت به کشور های عربی مانند عربستان، عراق، امارات متحده عربی، قطر و عمان و سفر می‌کنند، برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک به یک دارالترجمه عربی نیاز پیدا خواهید کرد. هر چند یک ترجمه رسمی عربی خوب که مورد تایید سفارت کشورهای عرب زبان باشد الزامی است اما پیدا کردن یک دارالترجمه رسمی عربی که بتواند با کیفیت خوب و قیمت مناسب ترجمه رسمی مدارک و اسناد شما را در بازه زمانی قابل قبولی به دستتان برساند شاید چندان هم کار ساده‌ای نباشد.

دارالترجمه رسمی عربی هزاره سوم  با همکاری بهترین مترجمین رسمی عربی این امکان را فراهم کرده است تا ترجمه‌های رسمی تمامی اسناد و مدارک به زبان عربی با کیفیت عالی، در کوتاهترین زمان و مطابق تعرفه مصوب برای شما انجام پذیرد. و همچنین پیک رایگان آماده است تا در صورت تمایل، مدارک را از درب منزل شما دریافت و پس از انجام فرایند ترجمه توسط مترجم رسمی عربی، آن‌ها را بدون هیچ گونه هزینه اضافی به شما تحویل دهد.

برای ثبت سفارش ترجمه رسمی عربی خود از طریق زیر استفاده نمایید:

ثبت سفارش ترجمه رسمی

22882330-021       09022232572

مدارک قابل ترجمه توسط دارالترجمه عربی

تمامی اسناد و مدارکی که توسط نهادهای رسمی دولتی، آموزشی، اقتصادی و به ثبت رسیده باشند قابلیت ترجمه توسط دارالترجمه رسمی عربی را دارند. نمونه هایی از این نوع مدارک عبارتند از شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه رانندگی، سند املاک و خودرو، سند ازدواج، مدارک دانشگاهی، قرار داد رسمی شرکت های دولتی و غیره.

ترجمه رسمی مدارک به زبان عربی چقدر زمان می‌برد؟

بسته به نوع مدرک و سند و تعداد آن‌ها متفاوت می‌باشد اما تمامِ تلاش ما در رسمی آنلاین انجامِ ترجمه رسمی در کوتاه‌ترین زمان ممکن است که معمولا در بازه زمانی 5 تا 8 روزه انجام می‌شود. البته اگر نیاز به دریافت مهر تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیز باشد، برای دریافت هرکدام تقریبا ۱ روز کاری زمان نیاز است.

مهر تایید دادگستری و وزارت امور خارجه

یک مدرک پس از ترجمه رسمی در دارالترجمه عربی و دریافت مهر مترجم رسمی عربی بر روی سربرگ، ارزش قانونی پیدا می‌کند و با عنوان ترجمه رسمی شناخته می‌شود و برای برخی از سفارتخانه های کشورهای عربی و دانشگاه ها معتبر است. اما بعضا سفارتخانه‌ و یا در مواردی دانشگاه‌ها، برای تایید مدارک نیاز به اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه نیز دارند.

تاییدیه سفارت کشورهای عربی

ضرورت دریافت تاییدیه سفارت برای ترجمه رسمی بسته به نوع مدرک و سفارت کشور مورد نظر متفاوت است. پس از اینکه از الزام اخذ تایید سفارت برای ترجمه مدرک خود اطمینان حاصل کردید، دارالترجمه رسمی عربی هزاره سوم می‌تواند همه کارهای مربوط به دریافت تاییدیه سفارت کشورهای عربی را برای شما انجام دهد. از مهم‌ترین مواردی که برای تایید مدارک توسط سفارت هر کدام از کشورهای عربی مانند عمان، قطر، عراق، کویت، امارات و باید بدانید این است که پیش از اقدام برای تاییدیه سفارت، حتما باید تایید وزارت امور خارجه ایران و وزارت دادگستری را داشته باشید.

 

آدرس سفارت برخی از کشورهای عربی :

سفارت عراق 

آدرس : میدان ولی عصر- جنب ‏وزارت بازرگانی- ‏پلاک ۱۱۶۴۰

سفارت قطر

آدرس : خیابان آفریقا، بلوار گل آذین، پلاک۴

سفارت عمان

آدرس : خیابان آفریقا، کوچه تندیس، پلاک ۱۲

سفارت امارات متحده عربی

آدرس : شهرک قدس، خیابان ایران زمین، تقاطع مهستان، شماره ۲

 

حسن احمدی گفت:
سلام من مدارک عربیمو پیش شما ترجمه کردم هم کارتون عالی بود هم برخوردتون.سپاس
Smith گفت: