ویزا های استرالیا در دوران کرونا

در روز های پایانی تیر ماه سال 99 اداره مهاجرت استرالیا در اقدامی جالب، خیلی ها را شگفت زده کرد. این اداره در حالی که هیچ کس فکرش را نمی کرد چندین دعوتنامه صادر کرد و بسیاری از افراد امیدوار شدند که شاید خبر های خوب دیگری هم درباره مهاجرت به استرالیا در شرایط کرونا، به گوششان برسد.

افرادی که اقامت دائم کشور استرالیا را دارند و می خواهند در این شرایط از ایران به استرالیا سفر کنند، باید بدانند که زمان ورود به فرودگاه استرالیا باید تست کرونا بدهید و به یک سری سوالات پلیس فرودگاه استرالیا نیز پاسخ دهید. اگر آزمایشات شما منفی باشد، برای کسب اطمینان بیشتر از شما خواسته می شود که برای مدتی در قرنطینه خانگی باشید، اما اگر تست شما مثبت باشد، باید در قرنطینه دولتی حاضر شوید و روند درمان خود را تکمیل کنید.

افرادی که دارای ویزاهای موقت استرالیا هستند مانند ویزا های توریستی و دانشجویی و یا ویزا های 491 و 489 شاید اصلا نتوانند به کشور استرالیا وارد شوند و مورد بوده است که این عزیزان در فرودگاه های قطر و امارات متوقف شده اند و حق خروج نداشته اند. برای این که از این خطرات به دور باشید، بهترین کار این است که از ایران به یک کشور دیگر سفر کنید و به مدت 14 روز در آن کشور قرنطینه شوید و سپس برای ورود به استرالیا اقدام کنید، در این صورت اجازه ورود به استرالیا را پیدا خواهید کرد.

دفتر ترجمه هزاره سوم آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی اسناد بصورت آنلاین به هم میهنان عزیز می باشد.