ثبت سفارش

​​​​​​​
هرگونه سوال و ابهامی در مورد ترجمه روزنامه رسمی داشتی با شماره های زیر تماس بگیر
021-44442131   09388959590

 • هزینه ترجمه دانشنامه و ریز نمرات دانشگاهی:
  ​​​​​​​​​​​​​تمامی قیمت های ترجمه رسمی مدارک در دفتر ترجمه هزاره سوم، بر طبق نرخنامه مصوب اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه (وابسته به قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران) تعیین شده است و هیچ مبلغی بیشتر از این نرخ از مشتریان خود دریافت نخواهد شد. براساس آخرین نرخنامه سال 1399 هزینه ترجمه روزنامه رسمی بدین شرح محاسبه خواهد شد​​​​​​​.​​​​​​​

 • ترجمه رسمی روزنامه رسمی آگهی ثبت و تغییرات 
  آگهی تاسیس، تصمیمات و تغییرات و روزنامه رسمی یکی از مهم ترین مدارکی که سفارت های کشور مقصد از متقاضیان اخذ ویزا طلب می کنند. لذا در صورتی که شما صاحب شرکت و یا موسسه ایی هستید و یا عضو هیئت مدیره هستید می توانید با ارائه برگه ی اصل روزنامه رسمی به دفتر ترجمه رسمی هزاره سوم آن را ترجمه نمایید و به سفارت مربوطه ارائه دهید. تمامی شرکتها و موسسات یک روزنامه رسمی به اسم آگهی تاسیس دارند که هنگام تاسیس شرکت در روزنامه رسمی کشور منتشر می گردد و یک نسخه از آن به هیئت مدیره شرکت یا موسسه تحویل میگردد. به طور معمول افراد دارای شرکت در ایران برای اقداماتی نظیر انتقال شرکت خود به کشورهای خارجی، اخذ ویزای توریستی، منعقد کردن قرارداد با ارگانها و سازمانهای خارجی، شرکت نمودن در مناقصات و مزایده های خارجی و همچنین تاسیس نمایندگی در خارج از ایران به ترجمه روزنامه رسمی شرکت خود نیاز دارند.  ​​​​​​​

 • چرا روزنامه رسمی را ترجمه می کنند؟

  تمام شرکت ها و موسسات رسمی در کشور دارای روزنامه رسمی مخصوص به خود هستند زمانی که این شرکت ها قصد انجام انواع معاملات و مناقصات را با شرکت های خارجی را دارند باید ترجمه روزنامه رسمی خود را به طرف مقابل ارائه دهند تا آنها از رسمی و قانونی بودن آن شرکت در ایران اطمینان حاصل نمایند. در غیر این صورت نمی توانند وارد داد و ستد و معامله با همتایان خارجی خود شوند.
  متقاضیان اخذ ویزای توریستی شنگن و کشورهای آمریکایی نیز که صاحب شرکت و یا سازمانی هستند می بایست برای اثبات فعالیت قانونی شرکت و سازمانشان ترجمه ی روزنامه رسمی شرکت خود را به سفارت ها تحویل  دهند
  در صورتی که قصد اخذ ویزای توریستی از کشورهای حوزه شنگن و یا کشورهای آمریکایی  را دارید و صاحب شرکت و یا سازمانی خصوصی هستید می بایست ترجمه ی روزنامه رسمی شرکت خود را به سفارت خانه ی مربوطه ارائه دهید
  اگر شما شرکتی در ایران دارید و قصد انتقال نمایندگی به سایر کشورهای خارجی را دارید باید ترجمه روزنامه رسمی را به کشور مقصد ارائه دهید.
  تمامی شرکت های قانونی یک روزنامه رسمی و آگهی تاسیس دارد. این روزنامه زمانی که شرکت تاسیس شده نوشته شده است. اگر این شرکت قصد معامله با شرکت های خارجی را داشته باشد باید آگهی تاسیس را ترجمه نموده و به شرکت خارجی ارائه نماید.


 • انواع روزنامه های رسمی:

 • روزنامه رسمی آگهی تاسیس

 • روزنامه رسمی آگهی تغییرات

 • روزنامه رسمی تصمیمات

 • روزنامه رسمی تغییر نام

 • روزنامه رسمی آدرس شرکت

 • روزنامه رسمی ثبت شرکت

 • آگهی ثبت شرکت

 • ترجمه روزنامه رسمی
  به دلیل آنکه روزنامه رسمی هر شرکت یا موسسه ای نمایانگر وجود واقعی و فعالیت قانونی آن شرکت است لذا در هنگام شرکت در مناقصات و معاملات با طرف خارجی ترجمه روزنامه رسمی لازم و ضروری می باشد.
  همه شرکتها و موسسات یک روزنامه رسمی به اسم آگهی تاسیس دارند که هنگام تاسیس شرکت در روزنامه رسمی کشور منتشر می گردد و یک نسخه از آن به هیئت مدیره شرکت یا موسسه تحویل میگردد.
  به طور معمول افراد دارای شرکت در ایران برای اقداماتی نظیر انتقال شرکت خود به کشورهای خارجی، اخذ ویزای توریستی، منعقد کردن قرارداد با ارگانها و سازمانهای خارجی، شرکت نمودن در مناقصات و مزایده های خارجی و همچنین تاسیس نمایندگی در خارج از ایران به ترجمه روزنامه رسمی شرکت خود نیاز دارند.
  ​​​​​​​

 • شرایط ترجمه روزنامه رسمی شرکت ها و موسسات
  روزنامه های رسمی موسسات معمولا در اندازه  آ۳ چاپ میگردند و نسخه اصلی آنها مهر ندارد. اما در صورت گم شدن روزنامه رسمی، شرکت ها و موسسات می توانند به اداره روزنامه رسمی کشور مراجعه نموده و درخواست نسخه روزنامه رسمی خود را بدهند که این نسخه در اندازه آ4 و دارای مهر برجسته اداره روزنامه رسمی می باشد ( که این کار هم توسط نمایندگان معتمد دفتر ترجمه رسمی هزاره سوم انجام میگیرد)  و مراجعین محترم می توانند با ارائه اصل روزنامه رسمی به دفاتر ترجمه رسمی اقدام به ترجمه مدرک خود نمایند و این خدمات در صورت تایید کارشناسان دفتر ترجمه هزاره سوم به مراجعه کنندگان عزیز ارائه میگردد.