ثبت سفارش آنلاین
ترجمه رسمی میرداماد

دفتر ترجمه هزاره سوم با بیش از پانزده سال سابقه درخشان در امر ترجمه رسمی به انگلیسی و دیگر زبان های روز دنیا بصورت حضوری ، غیر حضوری و آنلاین، آماده ارائه خدمات به ساکنین میرداماد ارائه می دهد. به این صورت که پس از ثبت سفارش ترجمه رسمی توسط مشتری، پیک معتمد دفتر ترجمه هزاره سوم درب منزل مدارک را تحویل گرفته و پس از ترجمه توسط مترجم رسمی، و اخذ تاییدیه های لازم از قبیل مهر قوه قضاییه و وزارت امور خارجه، به مشتری تحویل می دهد. خدمات پیک کاملا رایگان بوده و تنها هزینه دریافتی مربوط ترجمه رسمی مدراک می باشد که طبق نرخنامه سال ۹۹ مصوب کانون مترجمان رسمی ایران می باشد.
​​​​​​​
 با استفاده از لینک زیر سفارشتان را ثبت کنید.

محله میرداماد یکی از زیباترین محله‌های منطقه ۳ تهران است و جزء مناطق بالا شهر تهران محسوب می‌شود. میرداماد، محله ای آرام برای زندگی و غنی از امکانات رفاهی است. این محله خیابان‌های معروف بسیاری از جمله ظفر، جردن و غیره دارد و از لحاظ امکانات رفاهی غنی است. قیمت ملک در این محله گران است. با میرداماد بیشتر آشنا شوید.
تاریخچه محله میرداماد و علت نام‌گذاری آن چیست؟
در مورد پیشینه محله میرداماد چنین می‌توان گفت که در گذشته محله ای به نام ارغوانیه توسط پسر میرزا آقاخان نوری، میرزا داوود خان، تصرف شد و از آن پس داوودیه نامیده شد. با توسعه شهرنشینی، در داوودیه بلواری ساخته شد و نام آن را بلوار ششم بهمن گذاشتند. پس از پیروزی انقلاب، این بلوار به میرداماد تغییر نام داد. نام محله میرداماد برگرفته از نام میر برهان الدین محمدباقر استرآبادی، فقیه و فیلسوف دوره صفوی بوده است. نام‌های قدیمی بلوار میرداماد، بلوار پهلوی و بلوار ششم بهمن بوده است و روستاهای چالهرز، دروس و ضرابخانه را به ده ونک وصل می‌کرده است.
خیابان‌های مسکونی میرداماد
از مهم‌ترین خیابان‌های مسکونی و معروف میرداماد برای سکونت می‌توان به خیابان جردن، خیابان گوی آبادی، خیابان شاه نظری، خیابان نفت، خیابان نیل، خیابان دستجردی (ظفر)، بلوار مینا، خیابان رودبار و خیابان فرید افشار اشاره کرد.
امکانات رفاهی میرداماد
از مهم‌ترین امکانات رفاهی میرداماد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
فروشگاه‌ها و مراکز خرید میرداماد
برج اسکان: از اولین برج‌های ساخته شده در تهران می‌توان به برج اسکان اشاره کرد که بین چهارراه میرداماد و خیابان ولیعصر واقع شده است. اسکان، برجی است که از سه ساختمان بلند تشکیل شده است. طبقه‌های زیرین، همکف و اول آن را ساختمان‌های تجاری تشکیل داده‌اند. بقیه طبقات آن ساختمان‌های اداری هستند.
مجتمع پایتخت: از مهم‌ترین مراکز فروش تجهیزات رایانه و لپ تاب می‌توان به مجتمع پایتخت میرداماد اشاره کرد. پایتخت ۲۱۰ واحد تجاری دارد.
پاساژ آرین: آرین، پاساژی پر از کافه‌های متنوع است.
شهر کتاب آرین: آرین، اولین شهر کتاب بزرگ تهران است که بعد از پل میرداماد واقع شده است.
امکانات رفاهی و آموزشی میرداماد 
 دانشگاه خواجه نصیر
 ​​​​​​​

محدوده میرداماد تحت پوشش پیک رایگان دفتر ترجمه هزاره سوم می باشد و دیگر نیاز به حضور فیزیک شما نیست